Close

Strona 50 z 120 PierwszyPierwszy ... 40484950515260100 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 1198

Wątek: 70-300 VR MTF

  1. #491

    Domyślnie

    z czystej teoretycznej ciekawości ....czy ktoś próbował podpiąć do 70-300 VR jakiś TC ?np 1,4 ? ciekawie mnie jak by to teoretycznie/praktycznie działało.
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  2. #492

    Domyślnie

    Od dziś także jestem szczęśliwym posiadaczem tego szkła (ukłony dla Hesji ). Przyznam szczerze, że nie bardzo chciało mi się wierzyć w opisywaną w tym wątku jakość zdjęć jakie można uzyskać za pomocą Niokkora 70-300 VR -no i bardzo się cieszę, że się myliłem
    Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością zdjęć (ostrość), pracą stabilizacji, szybkością ostrzenia oraz samą budową (jakość wykonania).
    Poniżej kilka zdjęć -zrobionych na szybko w chwili radości z nowego nabytku (wszystkie dane w exif, foty w RAW bez obróbki, tylko to co defaultowo ustawia Camera Raw).

    http://212.51.209.43/~fatman/d80/Nikkor70-300vr/

    Pozdrawiam.

  3. #493

    Domyślnie

    gratulacje i dużo radości z nowego zakupu Faman
    pozdrawiam Piotr


  4. #494

    Domyślnie

    dzięki VR można robić rozmazane śmigiełka z ręki .. poniżej próbka z 70-300 VR

    pewna wirówka Bell 427

    http://www.jetphotos.net/viewphoto.php?id=5942414
    F max ; ISO 200 ; 1/20s

    http://www.jetphotos.net/viewphoto.php?id=5942420
    max ogniskowa = 300

    ps mam nadzieję ze nikon kiedyś wprowadzi szybszego następce 80-400
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  5. #495

    Domyślnie

    Dzis robilem maly eksperyment - dolozylem Raynoxa
    --------
    ISO 100
    1/100
    F8
    70mm
    spot


  6. #496

    Domyślnie

    Ja jestem nadal pod wrażeniem szkiełka... w nędzną mglistą pogodę ,pełne zachmurzenie, ISO 200 czas 200 /F8,VR Normal
    Złapałem parkę F-16 podczas ćwiczeń ILS;a na poznańskiej Ławicy .. na poprzednim obiektywie 55-200 ED mógłbym sobie pomażyć musiałbym ustawiać wyższe ISO 800 żeby mieć jakieś szanse

    http://www.jetphotos.net/viewphoto.php?id=5942970
    ( parka polskich jastrzębi )
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  7. #497

    Domyślnie

    drakenus77, bardzo ładna parka Orientujesz się może czy w Łasku w okolicach Łodzi można ustrzelić coś ciekawego ? Może któryś z nadchodzących weekendów poświęcił bym na testy szkiełka ?

  8. #498

    Domyślnie

    Drakenus moja kobieta przez ciebie wyrzuci mnie z domu. Ten obiektyw stworzony jest to fotografowania samolotów. Niestety przed wrześniem pewnie nie uiciułam na niego.

  9. #499

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
    drakenus77, bardzo ładna parka Orientujesz się może czy w Łasku w okolicach Łodzi można ustrzelić coś ciekawego ? Może któryś z nadchodzących weekendów poświęcił bym na testy szkiełka ?
    nie za bardzo znam te rejony... kiedyś było tam czynne lotnisko wojskowe
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  10. #500

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom Vein Zobacz posta
    Drakenus moja kobieta przez ciebie wyrzuci mnie z domu. Ten obiektyw stworzony jest to fotografowania samolotów. Niestety przed wrześniem pewnie nie uiciułam na niego.
    dziś ustrzeliłem jastrzębia niestety pierzastego bo stalowe znowu sie popsuły...z 11 f16 - 5 juz jest popsutych co 7 godz lotu awaria ( statystycznie ) po mojemu awaryjność jak u migów 21 w sumie to te same lata konstrukcji

    obiektywik całkiem niezłe foty robi szkoda że nikon nie robi nic na wzór canonowej 100-400
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

Strona 50 z 120 PierwszyPierwszy ... 40484950515260100 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •