Na pewno na niebie masz filtr ze zmniejszeniem ekspozycji (ACR albo lightroom). Do tego być może filtr polaryzacyjny i lampa.
Szukaj
Na pewno na niebie masz filtr ze zmniejszeniem ekspozycji (ACR albo lightroom). Do tego być może filtr polaryzacyjny i lampa.
Dzieki Umbra. Kurcze podoba mi się taki styl. Może macie jeszcze jakieś podpowiedzi?
Nikt już sie nie domysla? Pod jaka nazwa mam szukac?
Pod nazwą strobist. Te zdjęcia z linka to po prostu przywalone bardzo mocną lampą w słoneczny dzień, pod światło. Tło na nich jest akurat wyjątkowo paskudnie zrobione, mnóstwo niedoróbke i widać ciągnięcie na siłe kolorów lub jasności.
Aha, dzięki a info. Ty masz dobre fotki, podobają mi się![]()
polecam easyHDR
Nikon D700, D90 i kilka szkieł..
Nie polecam hdr
Nikon http://greg77.com/
A ja polecam SNS-HDR autorstwa jednego z kolegów , jestem bardzo zadowolony, możesz wypróbować darmową wersję i zobaczysz możliwości tego programu.
D300 |N 50/1,4 | N 70-300VR | S 18-50/2,8 | T90/2,8 | SB 800
Nikon http://greg77.com/
Skontaktuj się z nami