Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40

Wątek: HDR Porady

  1. #11

    Domyślnie

    Na pewno na niebie masz filtr ze zmniejszeniem ekspozycji (ACR albo lightroom). Do tego być może filtr polaryzacyjny i lampa.

  2. #12

    Domyślnie

    Dzieki Umbra. Kurcze podoba mi się taki styl. Może macie jeszcze jakieś podpowiedzi?

  3. #13

    Domyślnie

    Nikt już sie nie domysla? Pod jaka nazwa mam szukac?

  4. #14

    Domyślnie

    Pod nazwą strobist. Te zdjęcia z linka to po prostu przywalone bardzo mocną lampą w słoneczny dzień, pod światło. Tło na nich jest akurat wyjątkowo paskudnie zrobione, mnóstwo niedoróbke i widać ciągnięcie na siłe kolorów lub jasności.

  5. #15

    Domyślnie

    Aha, dzięki a info. Ty masz dobre fotki, podobają mi się

  6. #16

    Domyślnie

    polecam easyHDR
    Nikon D700, D90 i kilka szkieł..

  7. #17

    Domyślnie

    Nie polecam hdr

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Nie polecam hdr
    A ja nie polecam PSa

  9. #19
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2007
    Miasto
    Stary Kisielin k/Zielonej Góry
    Posty
    65

    Domyślnie

    A ja polecam SNS-HDR autorstwa jednego z kolegów , jestem bardzo zadowolony, możesz wypróbować darmową wersję i zobaczysz możliwości tego programu.
    D300 |N 50/1,4 | N 70-300VR | S 18-50/2,8 | T90/2,8 | SB 800

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cayo Zobacz posta
    A ja polecam SNS-HDR autorstwa jednego z kolegów , jestem bardzo zadowolony, możesz wypróbować darmową wersję i zobaczysz możliwości tego programu.
    Autorstwa tego pana ponizej....

    Cytat Zamieszczone przez Pebal Zobacz posta
    A ja nie polecam PSa
    Nie osmieszaj sie prosze, szacunek wielki mam do twojej pracy i twoich programow, ale dla poczatkujacego HDR to stoper w rozwoju na dluuuugi czas.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •