Witam !!!
Pytanie kieruję do fotografów tworzących zdjęcia o dużej rozpiętości tonalnej a mianowicie w jakim "DARMOWYM" programie łączycie i obrabiacie HDR-y ??
Szukaj
Witam !!!
Pytanie kieruję do fotografów tworzących zdjęcia o dużej rozpiętości tonalnej a mianowicie w jakim "DARMOWYM" programie łączycie i obrabiacie HDR-y ??
D90 | N18-105 | SB - 700 | N50 f/1,8
http://mill.flog.pl/
Co prawda nie używam darmowych, ale kiedyś bawiłem się Picturenaut i nawet całkiem nieźle dawał sobie radę...
"Optymalna ekspozycja jest kwestią gustu"
Z tych co mialem okazje sprawdzic to najlepiej wypadl Photoshop![]()
.FILTER.
D90 oraz: 18-105 VR i 35/1.8 i SB-900
Tak darmowy jak Photoshop jest też Photomatix![]()
"Optymalna ekspozycja jest kwestią gustu"
Dynamic Photo HDR
puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności
W Gimpie.
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
Jak nazywal sie ten program autorstwa kolegi z forum ?
FX MIKKA GOTUJE ZDJECIA !
skinny nigga pretty flacko, niggas rippin that choppers
Były dwa programy kolegów z forum. Jeden to chyba SNS HDR, a nazwę drugiego już podano.
Witam! czy zdjecie <zdjecia> z linku to obrobka HDR? Jak uzyskac taki efekt? http://www.facebook.com/RageAgeOffic...type=3&theaterr
Skontaktuj się z nami