Przecież pisałem: FM3a, FA i F2. Nawet ostatni plener ortodoksów (ten praski) obsłużył FM3a wraz z 35mm. W godnym towarzystwie pozostałych uczestników Leiki i Mamiyi 6. Nawet Premier Pawlak się pod obiektyw nawinął, ale nie pamiętam kto go ustrzelił (uwaga do BORu - slangowe użycie słowa oznaczające wykonanie zdjęcia).Nie ja.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami