Close

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 53
  1. #31
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    Zależnie od sceny: 50% A, 40% M, 10% S. ISO auto nigdy.
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  2. #32

    Domyślnie

    A, M, S w takiej kolejności najczęściej
    D300s l MB-D10 l N35 1.8 l N18-105 l N 70-300VR l S 70-200 l Di622 MKII l Di866 MKII PRO l SB-700



  3. #33

    Domyślnie

    no próbowałem... poległem
    M rządzi :P
    robi ktoś jeszcze tylko na M??
    Uczę się... Dobry sprzęt, kijowe umiejętności

  4. #34

    Domyślnie

    u mnie 90-95 % tryb M i reszta A i S, w takiej kolejności; tryb P kilka razy;
    pozdrawiam
    http://ubuntu.pl/
    Yi Ming Jing Ren

  5. #35

    Domyślnie

    a to w nikonie jest jeszcze jakiś inny tryb pracy niż M ?
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    a to w nikonie jest jeszcze jakiś inny tryb pracy niż M ?
    Like it
    Uczę się... Dobry sprzęt, kijowe umiejętności

  7. #37

  8. #38

    Domyślnie

    Zawsze M.

    Raz ustawiasz i zawsze dobrze. Auto iso jest jak każde inne auto. Nie mówię, że efekty są złe, bo automatyka ostatnio sporo się polepszyła, ale są poza kontrolą. Nie potrafię temu zaufać. W razie czego, wolę przeklinać na siebie, niż na aparat i wiedzieć, że mogę to w przyszłości poprawić, a nie czekać aż poprawi coś producent w następnym modelu.

  9. #39

    Domyślnie

    nawet przy szybkim reportazu w zmiennych kontrastowych warunkach - zawsze na M ? podziwiam i nie wierze

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kartofelinder Zobacz posta
    .... Auto iso jest jak każde inne auto. Nie mówię, że efekty są złe, bo automatyka ostatnio sporo się polepszyła, ale są poza kontrolą. Nie potrafię temu zaufać. .....
    A cóż to za brednie?
    A może tylko nie potrafisz się tego nauczyć (albo nie chcesz) i dlatego nie "potrafisz temu zaufać"?
    Pewnie nie lubiłeś matematyki w szkole.
    Jacek

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •