Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 53
  1. #11
    Gaduła Awatar matys
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    szczecin / chesterfield
    Posty
    1 256

    Domyślnie

    to jak statyki to powiem, że najczęściej robię na A, ale najlepsze wyniki mam na M. Dlatego że jak raz ustawię dobre światło to zazwyczaj jestem zadowolony. Jak robi to automat, typu A, jest już gorzej moim zdaniem.
    .

  2. #12

    Domyślnie

    czyli moja teoria nie umarła
    przypomniało mi się że w wakacje robiłem na którymś trybie i faktycznie dziewczyna stwierdzila że kiszka- ja nie ogladalem tych zdjec
    Uczę się... Dobry sprzęt, kijowe umiejętności

  3. #13

    Domyślnie

    pamietaj ze w trybach automatycznych wazny jest rodzaj pomiaru swiatla

  4. #14

    Domyślnie

    faktycznie, dobra uwaga!
    Uczę się... Dobry sprzęt, kijowe umiejętności

  5. #15
    Oszczędny w słowach Awatar karolo
    Dołączył
    11 2009
    Miasto
    Świętokrzyskie
    Posty
    90

    Domyślnie

    Poki co glownie na A ale oswajam sie powoli z M

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paparazzi89 Zobacz posta
    statystyki bo robię na M
    Reportaż? To szybki lopez z Ciebie.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    Reportaż? To szybki lopez z Ciebie.
    to co powiesz o fotografii 20 lat temu?
    ostrość manualnie, przesłona, czas
    Uczę się... Dobry sprzęt, kijowe umiejętności

  8. #18

    Domyślnie

    Studio na full M (łącznie z MF), reszta na A + AF

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paparazzi89 Zobacz posta
    to co powiesz o fotografii 20 lat temu?
    ostrość manualnie, przesłona, czas
    Hola, hola… kolega chyba przespał zajęcia z historii fotografii. Już w latach 80. pojawiały się aparaty z AF i programami.
    Ostatnio edytowane przez swider ; 10-10-2011 o 23:38
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  10. #20

    Domyślnie

    swider, ajtam ajtam

    Ale co jak co, praca w studiu z d700+55micro to jest cud miód i orzeszki

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •