Zależnie od sceny: 50% A, 40% M, 10% S. ISO auto nigdy.
Szukaj
Zależnie od sceny: 50% A, 40% M, 10% S. ISO auto nigdy.
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
A, M, S w takiej kolejności najczęściej
D300s l MB-D10 l N35 1.8 l N18-105 l N 70-300VR l S 70-200 l Di622 MKII l Di866 MKII PRO l SB-700
no próbowałem... poległem
M rządzi :P
robi ktoś jeszcze tylko na M??
Uczę się... Dobry sprzęt, kijowe umiejętności
u mnie 90-95 % tryb M i reszta A i S, w takiej kolejności; tryb P kilka razy;
pozdrawiam![]()
a to w nikonie jest jeszcze jakiś inny tryb pracy niż M ?![]()
puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności
A potem M. S nigdy.
Zawsze M.
Raz ustawiasz i zawsze dobrze. Auto iso jest jak każde inne auto. Nie mówię, że efekty są złe, bo automatyka ostatnio sporo się polepszyła, ale są poza kontrolą. Nie potrafię temu zaufać. W razie czego, wolę przeklinać na siebie, niż na aparat i wiedzieć, że mogę to w przyszłości poprawić, a nie czekać aż poprawi coś producent w następnym modelu.
nawet przy szybkim reportazu w zmiennych kontrastowych warunkach - zawsze na M ? podziwiam i nie wierze![]()
Skontaktuj się z nami