hej, w jakim trybie fotografujecie najczęściej? Reportaż np
P,S,A,M, Auto?
Szukaj
hej, w jakim trybie fotografujecie najczęściej? Reportaż np
P,S,A,M, Auto?
Uczę się... Dobry sprzęt, kijowe umiejętności
Ja najczęściej używam priorytet przysłony "A"![]()
Jako paparazzo powinieneś chyba wiedzieć?...
Reportaż A albo S, pozostałe M, czyż nie?
A+autoISO
tryb tematyczny, portret, portret nocą itd
a na serio: reportaż w budynkach na M, zewnątrz przewaga A, szybka akcja S.
ISO auto bo robię w RAW.
M lub A +autoISO
Pozdrawiam
Karina
też mi pytanie i watęk. Nie wiesz co wybrać czy robisz statystyki? może warto zrobić głosowanie.
.
statystyki bo robię na Mi sie zastanawiam jak inni- jakoś nie przepadam za trybami ;/ ale może warto spróbować?
fakt mogłem zrobić ankietę :P
Uczę się... Dobry sprzęt, kijowe umiejętności
Robię różnie, raz P, raz A, czasami M. Wszystko zależy od warunków.
D, F, Xmm/xx, Już sam się gubię w tym wszystkim.
dzięki, popróbuje trybów w najbliższym czasie
Uczę się... Dobry sprzęt, kijowe umiejętności
Skontaktuj się z nami