Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 53
  1. #1

    Domyślnie Tryb Fotografowania

    hej, w jakim trybie fotografujecie najczęściej? Reportaż np
    P,S,A,M, Auto?
    Uczę się... Dobry sprzęt, kijowe umiejętności

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Jako paparazzo powinieneś chyba wiedzieć?...

    Reportaż A albo S, pozostałe M, czyż nie?

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    tryb tematyczny, portret, portret nocą itd



    a na serio: reportaż w budynkach na M, zewnątrz przewaga A, szybka akcja S.

    ISO auto bo robię w RAW.

  6. #6

    Domyślnie

    M lub A +autoISO
    Pozdrawiam
    Karina

  7. #7
    Gaduła Awatar matys
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    szczecin / chesterfield
    Posty
    1 256

    Domyślnie

    też mi pytanie i watęk. Nie wiesz co wybrać czy robisz statystyki? może warto zrobić głosowanie.
    .

  8. #8

    Domyślnie

    statystyki bo robię na M i sie zastanawiam jak inni- jakoś nie przepadam za trybami ;/ ale może warto spróbować?

    fakt mogłem zrobić ankietę :P
    Uczę się... Dobry sprzęt, kijowe umiejętności

  9. #9

    Domyślnie

    Robię różnie, raz P, raz A, czasami M. Wszystko zależy od warunków.
    D, F, Xmm/xx, Już sam się gubię w tym wszystkim.

  10. #10

    Domyślnie

    dzięki, popróbuje trybów w najbliższym czasie
    Uczę się... Dobry sprzęt, kijowe umiejętności

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •