to jak statyki to powiem, że najczęściej robię na A, ale najlepsze wyniki mam na M. Dlatego że jak raz ustawię dobre światło to zazwyczaj jestem zadowolony. Jak robi to automat, typu A, jest już gorzej moim zdaniem.
Szukaj
to jak statyki to powiem, że najczęściej robię na A, ale najlepsze wyniki mam na M. Dlatego że jak raz ustawię dobre światło to zazwyczaj jestem zadowolony. Jak robi to automat, typu A, jest już gorzej moim zdaniem.
.
czyli moja teoria nie umarła
przypomniało mi się że w wakacje robiłem na którymś trybie i faktycznie dziewczyna stwierdzila że kiszka- ja nie ogladalem tych zdjec![]()
Uczę się... Dobry sprzęt, kijowe umiejętności
pamietaj ze w trybach automatycznych wazny jest rodzaj pomiaru swiatla
faktycznie, dobra uwaga!
Uczę się... Dobry sprzęt, kijowe umiejętności
Poki co glownie na Aale oswajam sie powoli z M
![]()
Studio na full M (łącznie z MF), reszta na A + AF![]()
Ostatnio edytowane przez swider ; 10-10-2011 o 23:38
swider, ajtam ajtam
Ale co jak co, praca w studiu z d700+55micro to jest cud miód i orzeszki![]()
Skontaktuj się z nami