Może to i racja... tylko czy trzeba używać automatyki.... ??
Bo chyba nie...
ja np. 90% zdjęć robię na M'ce...
I choć moje D70s.. ma pełno automatyki.... nie czuję się amatorem choć na fotach nie zarabiam...
a D80...
to następne body... chyba że będzie coś milszego i za przystępną kasę...
pozdrawiam
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami