Heja,
czy orientujecie się najchętniej z własnego doświadczenia w którym banku jest fajne oprocentowanie np na lokacie gdzie mógłbym wrzucić troszkę gotówki i ją tam trzymać np do grudnia/stycznia nie wybierając a dorzucając? Chodzi mi o rozsądne warunki banku i dobry procent?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami