"chciałem zwrócić uwagę na coś innego: aparat w trakcie eksploatacji SAMOISTNIE zmieniał sposób zapisu i utworzył nowy folder. teraz po sformatowaniu karty w kompie i drugi raz w aparacie pliki mają format _DSCXXXX.jpg nie potrafię znaleźć w którym miejscu ustawia się sposób zapisu nazwy pliku.
być może zawiniło to, że zmieniłem obiektyw nie wyłączając aparatu... ?"
Zmiana przestrzeni barwnej, przekręcenie licznika i być może ładowanie akumulatora (pośrednio).
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami