Nie bierz tak seriowytworzyl sie zwyczaj w testach zagranicznych więc i krajowych ,zeby to zaliczyc jako wadę.A tak szczerze,jest to wada,nie tylko Sony to robi a Nikon boi sie obcych szkiełek.
Dlugo focilem 70-300vr podpinając do d200,d90 i ostatnio d5.1k.Kazdy miał inny AF a najszybszy (subiektywnie) jest ostatni" szybki i skuteczny autofokus, "
O co chodzi? Skoro wiadome to jest i nawet oni piszą że w tym modelu nie ma silnika AF wiec szybkosc i skutecznosc zależy od obiektywu.Skuteczny tez,chociaz d200 celowal w skuteczności.To OCZYwiscie moje wrażenia,nikomu nic nie sugeruję
![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami