Close

Strona 12 z 30 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 300

Wątek: NBA Playoffs

  1. #111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lazik_s Zobacz posta
    Ni i mamy drugiego finalistę.
    i oby pozostał drugim... HEAT na wicemistrza !!

    Heat ma dobrą paczkę, nie ma co mówić... LeBron jest genetycznie zaprojektowaną maszyną koszykarską i naprawdę umie robić to, za co mu płacą, Wade też raczej wie co robić z piłką a Bosh jako 3 opcja to naprawdę świetny zawodnik i wcale im źle nie życzę... ale chciałbym aby Dirk i Kidd po tylu latach dostali swoje pierścienie i tyle...
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  2. #112

    Domyślnie

    to co dzis zrobil Lebron i Wade to czysta poezja
    jak dodamy do tego nieprawdopodobna obrone
    rece same skladaja sie do oklaskow
    Road to Manila

  3. #113

    Domyślnie

    Fakycznie, szacunek dla Big2.5 z Miami. Wade jak ceglił przez cały mecz, to w czwartej kwarcie wszystko trafiał co trzeba. Do tego LeBron też trafiający i blokujący w kluczowych sytuacjach.

    Cóż...

    HEAT na wicemistrza !!
    Mam nadzieję, że Kidd nie będzie kolejnym Hall-of-Famerem bez pierścienia.
    - Żadnych kontaktów seksualnych
    - To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
    - Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.

  4. #114

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tml Zobacz posta
    Mam nadzieję, że Kidd nie będzie kolejnym Hall-of-Famerem bez pierścienia.
    nawet tak nie pisz...
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  5. #115

    Domyślnie

    Kidd juz mial dwie swoje szanse wiec nie robmy z niego biduli

    heat-mavs 4:2
    Road to Manila

  6. #116

    Domyślnie

    Lebron też miał swoje szanse :P a Wade już ma tytuł... :P

    heat-mavs 2:4
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  7. #117

    Domyślnie

    Odstawy na bok teksty typu-ten zasluzyl a tamten sie doczeka

    Determinacja heat jest niesamowita
    To nie jest gwiazdorzenie i czekanie na tytul ktory sam ma przyjsc
    Tylko zespolowe gryzienie parkietu

    A tak pewnego swoich decyzji lebrona jeszcze nie widzialem
    Zreszta moja pamiec przywoluje tylko jednego zawodnika ktory by
    tak gral koncowki jak to co od serii z celtics robi James

    I nie mam na mysli Lucka Longleya
    Road to Manila

  8. #118

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    Odstawy na bok teksty typu-ten zasluzyl a tamten sie doczeka

    Determinacja heat jest niesamowita
    To nie jest gwiazdorzenie i czekanie na tytul ktory sam ma przyjsc
    Tylko zespolowe gryzienie parkietu

    A tak pewnego swoich decyzji lebrona jeszcze nie widzialem
    Zreszta moja pamiec przywoluje tylko jednego zawodnika ktory by
    tak gral koncowki jak to co od serii z celtics robi James

    I nie mam na mysli Lucka Longleya
    W tej kwestii zdecydowanie większe wrażenie w tych PO zrobił na mnie Dirk.
    Szczególnie w serii z OKC, ale i z LAL był niesamowity.
    Mavs też są zdeterminowani, gryzą parkiet i gwiazdorzenia również brak.
    Z niecierpliwością czekam na te finały.

    ps. żeby nie było: LBJ był świetny w końcówkach (choć największy szacunek
    mam do niego za obronę w serii z Bulls)
    D700, D300 + MB-D10, N 14-24/2.8, N 35/2, N 50/1.4g, N 70-200/2.8 vrI N SB-900, S EF-500 DG SUPER, Mf 055xprob + 804rc2, Lowepro SR D550 AW

  9. #119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    Determinacja heat jest niesamowita
    To nie jest gwiazdorzenie i czekanie na tytul ktory sam ma przyjsc
    Tylko zespolowe gryzienie parkietu
    No, racja pełna. Heat mają wielką moc.
    Dallas wydają się sporo bardzie miękcy.
    Serce za Mavs, rozum za Heat.

    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    A tak pewnego swoich decyzji lebrona jeszcze nie widzialem
    Zreszta moja pamiec przywoluje tylko jednego zawodnika ktory by
    tak gral koncowki jak to co od serii z celtics robi James
    Gra wyśmienicie. Przez to, że sam nie ciągnie drużyny, tylko ma innych, zeszła z niego część presji.
    Jak zagra takie końcówki w finale, bądź kilku finałach to rzeczywiście można go będzie postawić obok "nie Luciena Longley'a"

  10. #120

    Domyślnie

    fajnie, że cichaczem stało się tak, że znów z premedytacją mam ochotę oglądać finały
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

Strona 12 z 30 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •