Racja. Ale:
- Heat wygrali mecz po dogrywce, przy tragicznej grze Rose
- Heat mają chyba nieco starszych i doświadczonych, ale z wysokimi kontraktami
- Bulls są jeszcze w stanie zbudować drużynę, kogoś kupić, nabyć doświadczenia, wyjść na wyższy poziom
Gdyby nie tragiczna gra MVP to by dogrywki nie było i wszystko zaczęło by się od nowa. Heat to rewelacyjna drużyna, ale nie sądzę żeby w następnych latach byki seryjnie przegrywały z nimi.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami