Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Kapliczka

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Bardziej "pogańska" godzina dałaby lepszy efekt, a tak mocne kontrasty pozbawiają fotę uczuć.
    LED ZEPPELIN

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Bardziej "pogańska" godzina dałaby lepszy efekt, a tak mocne kontrasty pozbawiają fotę uczuć.
    Dobrze prawi... Ta smuga kondensacyjna, tez deko zakluca klimat.

  4. #4

    Domyślnie

    Mimo wszystko jest pięknie.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  5. #5
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Ladna edycja, pozdro

  6. #6

    Talking

    Zgadzam się, że zbyt kontrastowo. Temat i kadr świetny. Zdjęcia cz.b. mają swój nieprzemijający urok. Nie ukrywam, że jestem zachwycony kapliczką, takiej jeszcze nie mam. Zdjęcie teraz robione czy z archiwum?
    Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krokus66 Zobacz posta
    Zgadzam się, że zbyt kontrastowo. Temat i kadr świetny. Zdjęcia cz.b. mają swój nieprzemijający urok. Nie ukrywam, że jestem zachwycony kapliczką, takiej jeszcze nie mam. Zdjęcie teraz robione czy z archiwum?
    Dosyć świeży kadr z maja
    Dzięki za dobre słowo, w pełni świadomy niedoskonałości warunków nie mogłem się powstrzymać aby kilku kadrów tamtejszych kapliczek nie strzelić. Będąc prawie 500 km od domu trudno się wahać i zastanawiać czy za mocno świeci Ja u siebie nie mam takich pięknych kapliczek... więc wybór był prosty - trzeba mieć w kolekcji
    Jeżeli ktoś gustuje w takich obiektach chętnie pokażę jeszcze inną, jeszcze ładniejszą ale od razu uprzedzam warunki takie same ani wschód ani zachód, ani odrobiny mgiełki....
    Ostatnio edytowane przez jacekz40 ; 23-05-2011 o 14:50

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Seeker Zobacz posta
    Mimo wszystko jest pięknie.
    się podpiszę .

  9. #9

    Talking

    Ja gustuję w kapliczkach, tą świetnie skomponowałeś. Pokaż następne i jeśli możesz, to przybliż rejon tak abym mógł trafić. Możesz dać na PW aby nie zanudzać pozostałych.
    Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krokus66 Zobacz posta
    Ja gustuję w kapliczkach, tą świetnie skomponowałeś. Pokaż następne i jeśli możesz, to przybliż rejon tak abym mógł trafić. Możesz dać na PW aby nie zanudzać pozostałych.
    Jest nas dwóch
    To jest ten sam wspólny plenerek co w wątkach jak niżej:
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=179929
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=180367

    z Mariuszem i Jarkiem - tak na marginesie też z Łodzi jak Ty czyli roztocze, Lubelszczyzna. Polskie zagłębie chmielu i kapliczek przy drogach w polach, przy domach, stare i nowe, piękne i brzydkie
    Jest w czym wybierać.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •