Mnie się podoba, kontrasty i za ostre światło nawet nie są tak dokuczliwe, jakby mogły być. Konwersja do b&w też fajna.
pozdrowienia!
Szukaj
Mnie się podoba, kontrasty i za ostre światło nawet nie są tak dokuczliwe, jakby mogły być. Konwersja do b&w też fajna.
pozdrowienia!
...niestety, kontrasty nie mają sumienia. Ale mimo tego zdjęcie naprawdę się podoba (dobrze że skróciłeś prawą stronę).
Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.
fajnie wyszło, ale wróć tam koniecznie przy innym świetle
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Jako, że bardzo lubię polne tematy, a jak jeszcze jakaś oryginalna kapliczka się w nich pojawia to już w ogóle, także podoba się i ta odsłona.
BW pasuje jak najbardziej, ale jakby tak zatrzymać to miejsce w kadrze o wczesnym poranku lub w świetle zachodzącego słońca, hmm... . Wiem, że czasami trudno zrealizować takie zachcianki, ale wytrwale poczekam.
Skontaktuj się z nami