Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1

    Domyślnie ...polami,polami po miedzach.

    Witam, tym razem przedstawiam Wam dwa roztoczańskie kadry. Aura nas nie rozpieszczała ale coś tam się udało ustrzelić Jacekz40 i JakStr,chłopaki bardzo Wam dziękuję za towarzystwo i czekam już z niecierpliwością na następny wypad.

    Zapraszam.

    1.



    2.



    Dziękuję.

  2. #2

    Domyślnie

    kolory super (nie wiem czy nie za zimno, ale doslownie minimalnie), kadry swietne (moze na jedynce przydalo by sie wiecej oddechu u gory)....dobre zdjecia i kupuje je z tym co w nawiasach


    aaaaaa-jedynka wygrywa, dynamika i zycie z niej bije, dobry kadr!

  3. #3
    Gaduła
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Kamieniec Ząbkowicki
    Posty
    3 038

    Domyślnie

    Świetne kadrowanie, szczególnie na jedynce, bardzo ładne zdjęcia.
    D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5

  4. #4

    Domyślnie

    super! bardzo przyjemnie się patrzy na te zdjęcia.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    (moze na jedynce przydalo by sie wiecej oddechu u gory)
    Przydało by się, przydało
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darko Zobacz posta
    Przydało by się, przydało
    Wyżej tylko ściana lasu także oddechu i tak by nie było
    Bardzo ładnie Ci to wyszło
    Czy to ten najładniejszy poranek? Tak na marginesie jedyny

  7. #7

    Domyślnie

    O tak, jedyneczka fajniutka ale na dwójeczce też oko zawiesiłem
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  8. #8

    Domyślnie

    1 zdecydowanie wygrywa - kolorki i ułożenie kadru! Świetna robota!!
    Pozdrawiam!

  9. #9

    Domyślnie

    ładnie w kadrze na dwójce i ją sobie wybiorę, nie wiem czy to potwierdza inni ale wydaje mi się ze zielenie sa odrobinę za mocne, może to się wiązać z dość chłodnym WB

  10. #10

    Domyślnie

    Oba kadry bardzo dobre i kolorki.Pozdrawiam

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •