Szukaj
kolory super (nie wiem czy nie za zimno, ale doslownie minimalnie), kadry swietne (moze na jedynce przydalo by sie wiecej oddechu u gory)....dobre zdjecia i kupuje je z tym co w nawiasach
aaaaaa-jedynka wygrywa, dynamika i zycie z niej bije, dobry kadr!
Nikon http://greg77.com/
Świetne kadrowanie, szczególnie na jedynce, bardzo ładne zdjęcia.
D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5
super! bardzo przyjemnie się patrzy na te zdjęcia.
galeria: http://erde.farmapomyslow.pl/
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
O tak, jedyneczka fajniutka ale na dwójeczce też oko zawiesiłem![]()
D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /
1 zdecydowanie wygrywa - kolorki i ułożenie kadru! Świetna robota!!
Pozdrawiam!
ładnie w kadrze na dwójce i ją sobie wybiorę, nie wiem czy to potwierdza inni ale wydaje mi się ze zielenie sa odrobinę za mocne, może to się wiązać z dość chłodnym WB![]()
Skontaktuj się z nami