Szukaj
Bardziej "pogańska" godzina dałaby lepszy efekt, a tak mocne kontrasty pozbawiają fotę uczuć.
LED ZEPPELIN
Mimo wszystko jest pięknie.
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
Ladna edycja, pozdro![]()
Zgadzam się, że zbyt kontrastowo. Temat i kadr świetny. Zdjęcia cz.b. mają swój nieprzemijający urok. Nie ukrywam, że jestem zachwycony kapliczką, takiej jeszcze nie mam. Zdjęcie teraz robione czy z archiwum?
Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.
Dosyć świeży kadr z maja
Dzięki za dobre słowo, w pełni świadomy niedoskonałości warunków nie mogłem się powstrzymać aby kilku kadrów tamtejszych kapliczek nie strzelić. Będąc prawie 500 km od domu trudno się wahaći zastanawiać czy za mocno świeci
Ja u siebie nie mam takich pięknych kapliczek... więc wybór był prosty - trzeba mieć w kolekcji
Jeżeli ktoś gustuje w takich obiektach chętnie pokażę jeszcze inną, jeszcze ładniejszą ale od razu uprzedzam warunki takie same ani wschód ani zachód, ani odrobiny mgiełki....
Ostatnio edytowane przez jacekz40 ; 23-05-2011 o 14:50
Ja gustuję w kapliczkach, tą świetnie skomponowałeś. Pokaż następne i jeśli możesz, to przybliż rejon tak abym mógł trafić. Możesz dać na PW aby nie zanudzać pozostałych.
Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.
Jest nas dwóch
To jest ten sam wspólny plenerek co w wątkach jak niżej:
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=179929
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=180367
z Mariuszem i Jarkiem - tak na marginesie też z Łodzi jak Tyczyli roztocze, Lubelszczyzna. Polskie zagłębie chmielu i kapliczek przy drogach w polach, przy domach, stare i nowe, piękne i brzydkie
Jest w czym wybierać.
Skontaktuj się z nami