Ja kupiłem na Allegro, więc najwyżej kasa wróci. Wolę poczekać ( ale jak na razie nie czekałem za długo na zakupy z Allegro ) niż dawać taką kasę za coś, co powinno być w komplecie. A zwłaszcza, że puszka nie jest produkowana w Japonii tylko w Tajlandii. A kto wie czy większość podzespołów nie pochodzi z Chin.
Czeka mnie jeszcze zakup akumulatora i lampy błyskowej.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami