Close

Strona 31 z 104 PierwszyPierwszy ... 2129303132334181 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 1040

Wątek: D5100

  1. #301

    Domyślnie

    Ja kupiłem na Allegro, więc najwyżej kasa wróci. Wolę poczekać ( ale jak na razie nie czekałem za długo na zakupy z Allegro ) niż dawać taką kasę za coś, co powinno być w komplecie. A zwłaszcza, że puszka nie jest produkowana w Japonii tylko w Tajlandii. A kto wie czy większość podzespołów nie pochodzi z Chin.
    Czeka mnie jeszcze zakup akumulatora i lampy błyskowej.
    D5100 (Okrojony do swojej ceny (nie wartości)) +Grip + N18-105 +N35/1.8G

  2. #302

    Domyślnie

    haha cieszcie się że do środka puszki nie zaglądacie, tam jest i China, i Korea, Tajwan i inne. Ale na Body JAPAN
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  3. #303

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kundzior Zobacz posta
    haha cieszcie się że do środka puszki nie zaglądacie, tam jest i China, i Korea, Tajwan i inne. Ale na Body JAPAN
    Witaj kiedyś pisales,ze sigma 10-20 ciemniejsza smiga z d5100. Przypiąlem sigme i na lv nie dziala a AF fazowy pozornie ostrzy ale obrazek bywa mydlany.Z nikkorami jest idealnie.Sądzisz ze trzeba zmieniac soft/napęd w sigmie?Robią takie update'y?
    pozdrawiam
    camera obscura i ta i ta...
    parę fotek

  4. #304

    Domyślnie

    tego maila powinieneś skierować do SIGMY. Ja jak robiłem swoją sigmą w sklepie gdzie pracuję nie było problemu, może to kwestia daty produkcji obiektywu. Tu się zapytaj [email protected].
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  5. #305

    Domyślnie

    Zauważyłem, że często fotki robione przez żonę czy syna są nie ostre. I po analizie zauważyłem, że jak ustawiają program na automatykę to AF ustawia się też na automatykę i jak jakiś obiekt jest bardziej kontrastowy lub większy to AF kieruje się na niego a to, co chcemy uchwycić jest nie ostre. Jak przełączę AF na jedno punktowy to po przełączeniu na inny program i powrót na automatykę to pole AF znowu jest na automacie, ale jak wyłączę puszkę i włączę ją ponownie to AF jest tak jak go ustawiłem.
    Można to jakoś ustawić, aby AF był ustawiony cały czas na jednopolowym.
    Właśnie sprawdziłem, że taka sytuacja jest na wszystkich programach.
    Ostatnio edytowane przez Polikon ; 16-05-2011 o 00:20
    D5100 (Okrojony do swojej ceny (nie wartości)) +Grip + N18-105 +N35/1.8G

  6. #306

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kundzior Zobacz posta
    haha cieszcie się że do środka puszki nie zaglądacie, tam jest i China, i Korea, Tajwan i inne. Ale na Body JAPAN
    Przepraszam cię bardzo. Na body jest tylko Nikon Corp. Japan
    A produkcja MADE IN THAILAND
    Czyli, pomysł Japoński a produkcja Tajlandia.
    I taką kasę kroją.
    D5100 (Okrojony do swojej ceny (nie wartości)) +Grip + N18-105 +N35/1.8G

  7. #307

    Domyślnie

    I już cena spadła
    Nikon D5100 + 18-55mm VR Lens
    £699.95 a było £779.95
    NEX- 5R

  8. #308

    Domyślnie

    A ja mam pytanie trochę z innej beczki. Czy gwarancja na D5100 to 2 lata (1 rok gwarancji + 1 rok ochrony - wg. Nikon Polska) czy rok?? Bo znalazłem na stronie Nikona informację, ale chciałbym się spytać ludzi już posiadających te lustro.

  9. #309

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AdiPL Zobacz posta
    A ja mam pytanie trochę z innej beczki. Czy gwarancja na D5100 to 2 lata (1 rok gwarancji + 1 rok ochrony - wg. Nikon Polska) czy rok?? Bo znalazłem na stronie Nikona informację, ale chciałbym się spytać ludzi już posiadających te lustro.
    Na moim pudełku napisali.
    2 Lata 1 rok gwarancji + 1 rok ochrony.
    I to niby jakaś promocja, bo informacja jest na naklejonej nalepce.
    D5100 (Okrojony do swojej ceny (nie wartości)) +Grip + N18-105 +N35/1.8G

  10. #310

    Domyślnie

    To fajnie, bo z tego co pamiętam, to D90 ma rok gwarancji.

Strona 31 z 104 PierwszyPierwszy ... 2129303132334181 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •