Ja juz sie okreslilem - D5100 jest zdecydowanie za male, wiec juz nie musze miec metliku w porownywaniu funkcji, ergonomii itd itp, bo problem rozwiazal sie sam ;] szczerze zaczynam gardzic tymi producentami, jak ktos jest amatorem to koniecznie musi miec wlasnie komunie za pasem albo byc dziewczyna majaca chlopaka, ktory lubi kupowac drogie prezenty, zeby aparat mu lezal dobrze w dloni?
EDIT: ech sora, porypaly mi sie watki i zaczalem pisac, jakbym byl autorem tego :P
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami