W CC jeździ RNS 510, fajne jest, tylko cena taka...No jaka jest każdy widzi.
RCD310 kosztuje 770zł.
Szukaj
W CC jeździ RNS 510, fajne jest, tylko cena taka...No jaka jest każdy widzi.
RCD310 kosztuje 770zł.
Ostatnio edytowane przez velaskez ; 03-04-2011 o 15:43
"Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche
RCD310 jest rozwiazaniem, ale jakos nie widze tego z deska golfa V......tam jzu jest polysk pod golfa VI
A to uzadzenie do MP3 mnie zainteresowalo![]()
Nikon http://greg77.com/
Papier ścierny 600 i robisz na matowe![]()
"Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche
Jeszcze dużo zależy od tego, ile masz kasy do dyspozycji. Jak coś, to RCD 510... Nie świeci, jak psu jaja na wiosnę, a ma dużą przewagę nad RCD 310 w postaci twardziela w środku. Niby tylko 30GB, ale w zupełności wystarczy na muzykę. O RNS 510 nie wspominam, bo sporo droższe. Ale nawigacja fajna... Lepsza niż jakaś Automapa, moim zdaniem.
poczytaj sobie tutaj np tutaj .... http://forum.vw-passat.pl/
czytalem tutaj http://forum.vwgolf.pl/, ale nie znalazlem odpowiedzi...
Nikon http://greg77.com/
Nikon http://greg77.com/
Hejka, sprzet dostalem do reki w piatek wieczorem, wczoraj zamontowalem do radyjka.
Montaz bardzo latwy, po wyjeciu radia wpinamy (odpowiednio wybrana wersje trzeba zamowic) kostke w radio, przykrecamy kabelek od masy (wazne) i mozemy cieszyc sie MP3 w zwyklym radyjku......
Narazie zmontowalem sobie zestawik muzyki na pendrivie, docelowo mam zamiar nagrac sobie kilka SD i trzymac to w aucie. W przypadku VW oryginalna zmieniarka jest na 6 CD i radio obsluguje do 6 CD, na nosniku (czy to SD czy pendrive) tworzymy 6 katalogow z MP3 nazywajac je odpowiednio CD01, CD02 itd. po 99 utworow kazdy, gra naprawde ladnie i szybko dziala.......uwazam, ze jest to dobra opcja dla kogos kto nie ma zmieniarki fabrycznej lub nie ma MP3 w swoim radiu fabrycznym.
Moge polecic i na te chwile jestem zadowolony......choc juz zaczynam myslec o jakims innym radiu ktore bedzie mialo troszke wiecej mocy niz 4x20![]()
Nikon http://greg77.com/
Skontaktuj się z nami