Witam serdecznie
Temat malo foto to zapytam w Cafe.
Szukam radia do VW z mozliwoscia odtwarzania MP3, przyzwyczailem sie i teraz kiedy mam tylko CD to jakos mi malo muzyki w aucie.
Sprawa wyglada tak, RCD 300 z MP3 lub RCD 500 z MP3 i zmieniarka na 6CD.
Mam obecnie RCD 300 ale tylko wersja CD a wiem, ze w nowszych modelach stosuje sie z MP3 a raczej w wyzszych modelach aut.
RCD 500 z tego co wiem i tak nie odtwarza MP3 ze zmieniarki (tylko z plyty zaladowanej w "kasecie"), wiec zastanawiam sie nad sensem zakupu tego radia.
Kolejna sprawa, naczytalem sie o kradzionych radiach z lewym kodem na Alledrogo i sie troche boje w takie inwestowac....
Moze ma ktos legalne radio do sprzedania??
Chce kupic firmowe radio bo dobrze wyglada i jest swietnie podswietlone z deska samochodu, nie potrzebuje zadnych DVD, czy nawigacji....takowa mam osobno
Moze ktos cos doradzic??
A moze ktos ma znajomosci w u sprzedawcy VW i mogl by dowiedziec sie ile ta przyjemnosc kosztuje w salonie, jestem w stanie zaplacic ze 200zl wiecej, ale miec pewnosc, ze sprzet legalny![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami