Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Radio do VW

  1. #11

    Domyślnie

    W CC jeździ RNS 510, fajne jest, tylko cena taka...No jaka jest każdy widzi.
    RCD310 kosztuje 770zł.
    Ostatnio edytowane przez velaskez ; 03-04-2011 o 15:43
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  2. #12

    Domyślnie

    RCD310 jest rozwiazaniem, ale jakos nie widze tego z deska golfa V......tam jzu jest polysk pod golfa VI

    A to uzadzenie do MP3 mnie zainteresowalo

  3. #13

    Domyślnie

    Papier ścierny 600 i robisz na matowe
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  4. #14

    Domyślnie

    Jeszcze dużo zależy od tego, ile masz kasy do dyspozycji. Jak coś, to RCD 510... Nie świeci, jak psu jaja na wiosnę, a ma dużą przewagę nad RCD 310 w postaci twardziela w środku. Niby tylko 30GB, ale w zupełności wystarczy na muzykę. O RNS 510 nie wspominam, bo sporo droższe. Ale nawigacja fajna... Lepsza niż jakaś Automapa, moim zdaniem.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    Jeszcze dużo zależy od tego, ile masz kasy do dyspozycji. Jak coś, to RCD 510... Nie świeci, jak psu jaja na wiosnę, a ma dużą przewagę nad RCD 310 w postaci twardziela w środku. Niby tylko 30GB, ale w zupełności wystarczy na muzykę. O RNS 510 nie wspominam, bo sporo droższe. Ale nawigacja fajna... Lepsza niż jakaś Automapa, moim zdaniem.
    O niebo lepsza I się komponuje
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  6. #16

    Domyślnie

    poczytaj sobie tutaj np tutaj .... http://forum.vw-passat.pl/

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez login_87 Zobacz posta
    poczytaj sobie tutaj np tutaj .... http://forum.vw-passat.pl/
    czytalem tutaj http://forum.vwgolf.pl/, ale nie znalazlem odpowiedzi...

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez statler Zobacz posta
    poszukaj na allegro czytników sd udających przed radiem zmieniarkę cd.

    EDIT: voila
    Kupilem to cudo.....za tydzien dasm znac jak dziala

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Kupilem to cudo.....za tydzien dasm znac jak dziala
    Daj daj! Sam się nad tym zastanawiałem do bejcy. Nie znalazłem jednak takiego modułu, który potrafi obsłużyć fabryczny DSP.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  10. #20

    Domyślnie

    Hejka, sprzet dostalem do reki w piatek wieczorem, wczoraj zamontowalem do radyjka.
    Montaz bardzo latwy, po wyjeciu radia wpinamy (odpowiednio wybrana wersje trzeba zamowic) kostke w radio, przykrecamy kabelek od masy (wazne) i mozemy cieszyc sie MP3 w zwyklym radyjku......
    Narazie zmontowalem sobie zestawik muzyki na pendrivie, docelowo mam zamiar nagrac sobie kilka SD i trzymac to w aucie. W przypadku VW oryginalna zmieniarka jest na 6 CD i radio obsluguje do 6 CD, na nosniku (czy to SD czy pendrive) tworzymy 6 katalogow z MP3 nazywajac je odpowiednio CD01, CD02 itd. po 99 utworow kazdy, gra naprawde ladnie i szybko dziala.......uwazam, ze jest to dobra opcja dla kogos kto nie ma zmieniarki fabrycznej lub nie ma MP3 w swoim radiu fabrycznym.
    Moge polecic i na te chwile jestem zadowolony......choc juz zaczynam myslec o jakims innym radiu ktore bedzie mialo troszke wiecej mocy niz 4x20

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •