Greg ... a czy nie warto by rozglądnąć się za transmiterem FM? Mam, używam... i całkiem fajnie to działabałem się zakłóceń, ale "Manta" nie wcina się ani w navi, ani w mobilkę... przewaga nad CD/DVD jest widoczna/słyszalna podczas jazdy po naszych pięknych, równych i solidnych drogach... co dziurka, to nowa ścieżka
wkładasz SD/USB np. 16GB i trasa N-S jest Twoja
![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami