Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: d80

  1. #11
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    stolica Warmii
    Posty
    127

    Domyślnie

    jeere, to jeszcze jak nie tajemnica to się pochwal gdzie kupiłeś i ile dałeś?

  2. #12

    Domyślnie

    teraz to do rana juz go nie zobaczymy...
    d80+grip | 18-70DX | N50/1.8D | N70-300G | Tamrac Velocity 9
    N105/2.8+N70-300VR na etapie zbierania kasy

  3. #13

    Domyślnie

    Spoko juz mi przeszło puszka jak puszka numeracja inna i tyle he he, a tak serio pytanie bo nie radze sobie z ustawienie sb800 via cls, ok ustawiam w puszcze lampe "wbudowanalampa" "c" sterownik błysku --> np grupa A, kanał 1 no i w ustawieniach sb800 dawałe i remote z tymi samymi parametrami i maste takze z ustawieni tych parametrów i lipa.

    Ps. body kupione w Krakowie, sklep www.sklepfotograficzny.pl, cena = 3049 pln.

    pozdr.

  4. #14

    Domyślnie

    Dobra a jak przychodzi do mnie aparat, to najpierw ładować do pełna czy iść i strzelać do wyczerpania?
    DeSiedemset + FE + AF_50/1.4D + AF_35/2D + 105/2.5 AIS + AF_18-35/3.5-4.5D + Tamron 28-75/2.8 + SB600

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Trevor Zobacz posta
    Dobra a jak przychodzi do mnie aparat, to najpierw ładować do pełna czy iść i strzelać do wyczerpania?
    za ja bym strzelal do wyladowania
    TATA ROBI ZDJĘCIA czyli fotoblog młodego taty
    Pozdrawiam Piotrek

  6. #16

    Domyślnie

    Tak zrobiłem z ex moim D50. Ale pamiętam że szukałem w instrukcji czegoś na ten temat i nie było...
    DeSiedemset + FE + AF_50/1.4D + AF_35/2D + 105/2.5 AIS + AF_18-35/3.5-4.5D + Tamron 28-75/2.8 + SB600

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jeere Zobacz posta
    Spoko juz mi przeszło puszka jak puszka numeracja inna i tyle he he, a tak serio pytanie bo nie radze sobie z ustawienie sb800 via cls, ok ustawiam w puszcze lampe "wbudowanalampa" "c" sterownik błysku --> np grupa A, kanał 1 no i w ustawieniach sb800 dawałe i remote z tymi samymi parametrami i maste takze z ustawieni tych parametrów i lipa.
    pozdr.
    Czy masz otwartą lampę wbudowaną? To działa przy otwartej lampie (nawet jak ustawisz, że ona nie ma błyskać). Dodatkowo jeśli masz słabe baterie w lampie to zdalne nie hula.

    W.
    --
    D80, SB-800, N 105 VR Micro/2.8, N 70-300VR, T 17-50/2.8, pierścienie Kenko i trochę drobiazgów

  8. #18

    Domyślnie

    Witam,
    Ja od poniedzialku rowniez stalem sie swiezym i szczesliwym wlascicielem D80 + 18-135.
    Pozdrawiam Nikonowcow
    Artur
    D80, 18-135, Corsair 2GB 133x

  9. #19

    Domyślnie

    Zapomnialem, bo wszyscy zawsze pytaja o cene i miejsce zakupu:
    Dixons na London HeathRow - 627funtow (ok. 3500pln)
    Pozdrawiam
    Artur
    D80, 18-135, Corsair 2GB 133x

  10. #20

    Question

    Cytat Zamieszczone przez bruno Zobacz posta
    wystarczyło na jakieś 250 fotek.
    hmmm, na nowej baterii, po formacie, okolo 650 fotek (bez lampy, moja ma wlasne zasilanie) - moze dodam, ze RAW

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •