Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: d80

  1. #1

    Domyślnie d80

    .. wreszcie zawitał do mych drzwi, już prawie biegne coś popstrykać, jeno lito-jon się nasyci...

    pytanko, jak to ustrojstwo formatować aby nie spier.. poprostu jak instrukcja nakazuje 2.5 h i do bojuuuu ?



    pozdr.

  2. #2

    Domyślnie

    ja formatowalem do zapalenia ciągłego światełka diody i tyle. 1 naładowanie wystarczyło na jakieś 250 fotek.
    Nikon D80 ver.1.10|Nikkor AF-S 18-70 f/3.5-4.5 DX|Nikkor AF-S VR 70-300 f/4.5-5.6 G IF-ED|Nikkor AF 50 f/1.8|Samsung 32 GB micro SDHC I 10 U1|Velbon DF-50|IR Pilot|Tamrack Edpedition 4

  3. #3

    Domyślnie

    Formatowanie baterii polega na jej rozladowaniu a nie ladowaniu... po naladowaniu cykac az do maxymalnego wyladowania i jeszcze raz naladowac na fuul

    dziekuje za uwage :]

  4. #4

    Domyślnie

    ok, dzienkoofa za info juz sie nie moge doczekac az dioda zgasnie

    pozdr.

  5. #5

    Domyślnie

    tia... najgorsze to czekanie - ale w tym czasie mozna wstepnie poczytac instrukcje i poprzygladac sie guziczkom
    d80+grip | 18-70DX | N50/1.8D | N70-300G | Tamrac Velocity 9
    N105/2.8+N70-300VR na etapie zbierania kasy

  6. #6

    Domyślnie

    I nie mówi się formatować tylko formować baterię
    A włączyć można na dowolnie długo - ładowarka i tak odcina ładowanie gdy uzna że bateria jest już wystarczająco naładowana.

  7. #7

    Domyślnie

    ufff status ready Tymczasem wyczysciłem dobrze słuzące d50 i czeka nay wysyłke do szcześliwego nowego własciciela.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arthx Zobacz posta
    tia... najgorsze to czekanie - ale w tym czasie mozna wstepnie poczytac instrukcje i poprzygladac sie guziczkom

    EEE kazdy napaleniec i tak wczesniej obkukał mozliwości puch a tzw. usability Nikona to wzorzec, 3 min i witasz się z gąską

    pozdr.

  9. #9

    Domyślnie

    W tym czasie możesz również zmienić podpis w stopce
    Pozdrawiam Tomasz
    D-7000, D-80, F-601m, N18-105dx VR, N18-70dx, N70-300VR, SB-800, kilka sowieckich słoików


  10. #10

    Domyślnie

    ta zmieni juz od godziny gdzies buszuje i baterie rozladowuje

    gratulacje, enjoy
    TATA ROBI ZDJĘCIA czyli fotoblog młodego taty
    Pozdrawiam Piotrek

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •