jeere, to jeszcze jak nie tajemnica to się pochwal gdzie kupiłeś i ile dałeś?
Szukaj
jeere, to jeszcze jak nie tajemnica to się pochwal gdzie kupiłeś i ile dałeś?
teraz to do rana juz go nie zobaczymy...![]()
d80+grip | 18-70DX | N50/1.8D | N70-300G | Tamrac Velocity 9
N105/2.8+N70-300VR na etapie zbierania kasy
Spoko juz mi przeszło puszka jak puszka numeracja inna i tyle he he, a tak serio pytanie bo nie radze sobie z ustawienie sb800 via cls, ok ustawiam w puszcze lampe "wbudowanalampa" "c" sterownik błysku --> np grupa A, kanał 1 no i w ustawieniach sb800 dawałe i remote z tymi samymi parametrami i maste takze z ustawieni tych parametrów i lipa.
Ps. body kupione w Krakowie, sklep www.sklepfotograficzny.pl, cena = 3049 pln.
pozdr.
Dobra a jak przychodzi do mnie aparat, to najpierw ładować do pełna czy iść i strzelać do wyczerpania?
DeSiedemset + FE + AF_50/1.4D + AF_35/2D + 105/2.5 AIS + AF_18-35/3.5-4.5D + Tamron 28-75/2.8 + SB600
TATA ROBI ZDJĘCIA czyli fotoblog młodego taty
Pozdrawiam Piotrek
Tak zrobiłem z ex moim D50. Ale pamiętam że szukałem w instrukcji czegoś na ten temat i nie było...
DeSiedemset + FE + AF_50/1.4D + AF_35/2D + 105/2.5 AIS + AF_18-35/3.5-4.5D + Tamron 28-75/2.8 + SB600
--
D80, SB-800, N 105 VR Micro/2.8, N 70-300VR, T 17-50/2.8, pierścienie Kenko i trochę drobiazgów
Witam,
Ja od poniedzialku rowniez stalem sie swiezym i szczesliwym wlascicielem D80 + 18-135.
Pozdrawiam Nikonowcow
Artur
D80, 18-135, Corsair 2GB 133x
Zapomnialem, bo wszyscy zawsze pytaja o cene i miejsce zakupu:
Dixons na London HeathRow - 627funtow (ok. 3500pln)
Pozdrawiam
Artur
D80, 18-135, Corsair 2GB 133x
Skontaktuj się z nami