Szukaj uterenowionej wersji Scenika, kolega ślubniak taki ma i dużo w niego pakuje np 2 pary PM asystent, graty fotoi jeździ po trudnych drogach, ale psuje mu się to na potęgę, ale co tam jemu, 115 ślubów sezonie zrobił
więc go stać
Szukaj
Szukaj uterenowionej wersji Scenika, kolega ślubniak taki ma i dużo w niego pakuje np 2 pary PM asystent, graty fotoi jeździ po trudnych drogach, ale psuje mu się to na potęgę, ale co tam jemu, 115 ślubów sezonie zrobił
więc go stać
Ostatnio edytowane przez robin102 ; 03-03-2011 o 15:27
A E-klasa w 4Maticu?
Ostatnio edytowane przez mishieck ; 03-03-2011 o 15:25
D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
www.SALDAT.pl
D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
www.SALDAT.pl
Mam pdobny dylemat, czytuję fora i tyle ustaliłem:
-Allroad : 2.5TDI do rocznika 2003 to zło (potem troche lepiej, ale też awaryjnie); 2.7t wciąga 17l ; zawieszenie to nie tylko pompa, ale również poduszka na każdym kole.
-XC70 : dobry diesel d5, ale kiepski automat(awaryjny) lepiej szukać w manualu; Haldex trochę gorszy od torsena, ale czy naprawdę będziesz się tym autem przeprawiał przez Ural? Parametry typu zwisy, długość nie zachęcają do offroad'u, a na ośnieżonej drodze nie ma różnicy. Do 30kzł można coś znaleźć, ale raczej w benzynie np:
http://otomoto.pl/volvo-xc-70-C17660596.html
-CRV II brzydki, mniejszy(płyta od civica), ale warty pomacania.
Wszystkie powyższe rozważałem również w LPG, ale audi i volvo ma turbo co wymaga dobrego gaziarza, a honda- problemy z zaworami![]()
Grand Cherooke - ciasno na tynej kanapie; motorki na LPG do przyjęcia ,3.1d- lipa, 2.7d- za drogi. Odpuszczam głównie ze względu na brak w okolicy warsztatu Jeepowego, a to podobno podstawa(dużo drogich elementówdo zepsucia pod podłogą.)
Outbacka ne brałem pod uwagę (serwis), RAV4- ciaśniutkie. Bardziej w teren jest jeszcze Pajero Sport, ale to nie ten komfort.
Osobiście skłaniam się ku a6-q z LPG 2.4 lub 2.8.
Ostatnio edytowane przez kemot ; 03-03-2011 o 15:31
Polish my lens girl oooahh polish my lens girl ohh-ahh polish my lens ...
D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
www.SALDAT.pl
jest nas więcejtez szukam dużego kombi z napędem - troche poszukałem na forach i wychodzi ze te XC70 w wersji 2,5 benzyna bardzo ładnie sie gazują - zwłaszcza ze serwis Goduli niedaleko. Jednakże mysłałem o roczniku 2007 (wersja 200
lub 2008 r. Niestety póki co takich samochodów bardzo mało, a w manualu brak. Normalnie strach teraz auta nowe kupować a stare prawie wszystkie made in poland
A7II, X-E1, LX-100, był E-M5 i Nikon
Jeżeli kupisz A6 Allroad to może się bardzo szybko okazać że kupiłeś skarbonkę. Chyba jednak bedziesz musiał z części wymagań zrezygnować, jeżeli nie chcesz kupić wyklepanego przystanku... Chcesz kupić stosunkowo tanio samochód "z wszystkim".
Jeżeli nie chcesz się przedzierać przez bardzo ciężki teren, może możesz zrezygnować ze stałego 4x4?
Samochód 10-letni będzie miał sporo ponad 200 tysięcy, nowoczesne diesle nie są już tak trwałe, a 2.5 TDI spotykany w A6 nie ma dobrych opinii.
Może mógłbyś zrezygnować z automatycznej skrzyni?
Może lepiej wziąć coś klasę niżej ale dużo młodszego?
Może Passat albo A4 z silnikiem 1.9TDI z dołączanym 4x4?
Temat rzeka...![]()
passat 2008 w firmie kolegi silnik po kapitalnym, drugi 2009 wymiana turba, wtrysków, u mnie we firmie ze wszystkimi samochodami problem - opel 1,7 - wtryski, turbo padło 130kkm, pęknięty tłok, golf 2.0 kolejne rozczarowanie, ford focus 1.6 kombi standardowo -turbo, wtryski, jestem zrozpaczony pozorną oszczędnością jakie daje diesel. Nawet nie chce liczyć ile mnie kosztowało utrzymanie i napawa tych samochodów. Żona jeżdzi starą AR z 2001 roku - owszem sporo drobiazgów miało ale za jakieś smieszne kwoty i bardziej z winy serwisu niż uzytkowania, zawieszenie zmieniałem po 200kkm - standardowo tylko przeglądy i rozrzad. W tą zimę zawiesił sie czujnik temperatury.
Sporo czasu zastanawiam sie co kupić ale tym razem zdecydowałem sie na coś używanego - zobaczymy.
Starsze auta golf z 2003 r, MB z 2001 jakoś nie zabardzo są kłopotliwe w użytkowaniu mimo dużego przebiegu.
A7II, X-E1, LX-100, był E-M5 i Nikon
Skontaktuj się z nami