Volvo ma Haldexa.
Szkoda gadać, nie ma szans - kombi 4x4 w dieslu jest raptem pięć na krzyż i praktycznie tylko A6 ma Torsena. Jest jeszcze ew. Subaru, ale klekot pojawił się w nich znacznie później i w zakładanym budżecie można o nich zapomnieć.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami