Close

Zobacz wyniki ankiety: Ile lat fotografujesz?

Głosujących
92. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Rok

    5 5,43%
  • 2-3

    20 21,74%
  • 4-5

    19 20,65%
  • 6-10

    13 14,13%
  • 11-15

    6 6,52%
  • 16-20

    10 10,87%
  • 21-25

    7 7,61%
  • 26-30

    4 4,35%
  • Od co najmniej 30

    8 8,70%
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 69

Wątek: Ile lat?

  1. #31

    Domyślnie

    Dla siebie zdjęcia robię tylko 45 latek z małymi przerwami, z czego 25 lat ciągle , a zawodowo 21. Zaznaczam , że robię same gnioty, nie do publikacji.

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotograf58 Zobacz posta
    Dla siebie zdjęcia robię tylko 45 latek z małymi przerwami, z czego 25 lat ciągle , a zawodowo 21. Zaznaczam , że robię same gnioty, nie do publikacji.
    Ale przynajmniej klientów masz potulnych.
    Krzysztof Paszkiewicz

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    Ale przynajmniej klientów masz potulnych.
    Powiedział co wiedział i ........ Eko pozdrawiam

  4. #34

    Domyślnie

    Jakieś 10 lat, w tym 4,5 na tej bezdusznej cyfrze
    D90 + słoik po Kieleckim

  5. #35

    Domyślnie

    tak czytam i czytam i stwierdzam że ja kurde świeżak totalny jestem w fotografii... ludzie po 20-30-40 lat gładzą spust migawki a ja... ech...

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    tak czytam i czytam i stwierdzam że ja kurde świeżak totalny jestem w fotografii... ludzie po 20-30-40 lat gładzą spust migawki a ja... ech...
    Leszczu Ty jeden

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    tak czytam i czytam i stwierdzam że ja kurde świeżak totalny jestem w fotografii... ludzie po 20-30-40 lat gładzą spust migawki a ja... ech...
    nie ilość ważna , ale jakość, po tylu latach focenia same gnioty robię , cóż brak jest tego coś od najstarszej instytucji na świecie

  8. #38

    Domyślnie

    Widzę że niektórzy (łącznie ze mną) to bawią się tym całym "pstrykaniem" dłużej niż niejeden forumowicz żyje na tym świecie, a i tak efekty marne

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    niektórzy fotografuja 20 lat i stoja w miejscu. nikektórzy w rok robia mega postepy. ja od 2001 roku. watek pewnie wyleci w kosmos.
    Zgodzę się. Ja należę do tych pierwszych

    Pozdr.
    Nikon System

  10. #40

    Domyślnie

    7 + 6 + 3
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •