Dla siebie zdjęcia robię tylko 45 latek z małymi przerwami, z czego 25 lat ciągle , a zawodowo 21. Zaznaczam , że robię same gnioty, nie do publikacji.
Szukaj
Rok
2-3
4-5
6-10
11-15
16-20
21-25
26-30
Od co najmniej 30
Dla siebie zdjęcia robię tylko 45 latek z małymi przerwami, z czego 25 lat ciągle , a zawodowo 21. Zaznaczam , że robię same gnioty, nie do publikacji.
Jakieś 10 lat, w tym 4,5 na tej bezdusznej cyfrze![]()
D90 + słoik po Kieleckim
tak czytam i czytam i stwierdzam że ja kurde świeżak totalny jestem w fotografii... ludzie po 20-30-40 lat gładzą spust migawki a ja... ech...
Widzę że niektórzy (łącznie ze mną) to bawią się tym całym "pstrykaniem" dłużej niż niejeden forumowicz żyje na tym świecie, a i tak efekty marne![]()
7 + 6 + 3![]()
Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki
Skontaktuj się z nami