Szukaj
Rok
2-3
4-5
6-10
11-15
16-20
21-25
26-30
Od co najmniej 30
Ostatnio edytowane przez JK ; 28-02-2011 o 13:42
Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.
Mam 46 lat, bawie się foto od 8-go roku życia, czyli 38 lat. Coż z tego, nakupowałem sprzętu a i tak du.. ze mnie a nie fotograf
Ale kocham to robić.
Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko
Co to, kurdę, wątek do samobiczowania? Niechże ktoś wreszcie się czymś pochwali, bo na razie wygląda na to, że sami frustraci tutaj są.
![]()
Krzysztof Paszkiewicz
Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.
A ja nie licze zdjec na wycieczkach klasowych malpka
Pierwsze lusterko 19lat temu i pierwsze lekcje od Ojca, potem juz dlugo Zenkiem, Canonem analogowo, potem kilka lat przerwy do zakupu pierwszego kompaktowego fuji, szybkie przejscie na Nikona i tak juz ze 4 lata poznaje tajniki fotografii cyfrowej i obrobki![]()
Nikon http://greg77.com/
Pierwsze moje zdjęcie makro jakie w życiu zrobiłem trafiło do kalendarza nikoniarzy. Może być?
O to:
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=39338
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
To nie jest umartwianie się. Dzięki cyfrze bardzo szybko mogę zweryfikować moje zmagania sprzętowe, (bracket, duplikator slajdów, wizjer, konwerter Nikon-Olympus OM,stabilizator itp.) bo to mnie bardziej interesuje niż dokonania artystyczne. Nie dbam o artystyczne oceny znawców. To nie fizyka czy matematyka gzie są jasne prawa ( już widzę damę z łasiczką z boku kadru) a te dzisiejsze dokonania artystyczne nijak nie pasują do tych z początków mojej przygody z fotografią.
Jak tak sobie wspominamy, to mam taki plenerek już z czasów forumowych (zima 2004-2005, F70) jak robiliśmy Wang zimą - było ekstra, -25, śnieg po brzuch, zadyma jak na stadionie, ale zdjęcia wyszły fajowe. Tak się składa, że najfajniejsze zdjęcia wychodzą w najgorszych warunkach
Ostatnio edytowane przez ALF ; 28-02-2011 o 17:02
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
Z łonów, to najlepiej lubię mymłonALF a może jakieś spotkanie weteranów na łonie natury
Jak będzie ciepło, przytulnie i wywczasowo, to czemu ni![]()
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
Skontaktuj się z nami