Close

Zobacz wyniki ankiety: Ile lat fotografujesz?

Głosujących
92. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Rok

    5 5,43%
  • 2-3

    20 21,74%
  • 4-5

    19 20,65%
  • 6-10

    13 14,13%
  • 11-15

    6 6,52%
  • 16-20

    10 10,87%
  • 21-25

    7 7,61%
  • 26-30

    4 4,35%
  • Od co najmniej 30

    8 8,70%
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 69

Wątek: Ile lat?

  1. #41

    Red face

    Cytat Zamieszczone przez KSIĘŻAK Zobacz posta
    Ja rozpoczynałem w 1970 i chyba już pora przejść na emeryturę.
    ALF a może jakieś spotkanie weteranów na łonie natury

    Podtrzymuję i popieram.

    Druh, Sokół, Exakta RTL 1000, Practica PLC 3, Nikon F70. Zdjęcia robię od 1971r., z przerwami, najdłuższa przerwa ponad 5 lat. Obecnie czekam na D700 / coś tam i wnerwiam się.

    Zdjęcia robię dla przyjemności, wtedy jak mam czas, czesto go nie mam.
    Ostatnio edytowane przez JK ; 28-02-2011 o 13:42
    Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.

  2. #42

    Domyślnie

    Mam 46 lat, bawie się foto od 8-go roku życia, czyli 38 lat. Coż z tego, nakupowałem sprzętu a i tak du.. ze mnie a nie fotograf
    Ale kocham to robić.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  3. #43

    Domyślnie

    Co to, kurdę, wątek do samobiczowania? Niechże ktoś wreszcie się czymś pochwali, bo na razie wygląda na to, że sami frustraci tutaj są.
    Krzysztof Paszkiewicz

  4. #44

    Talking

    Cytat Zamieszczone przez fotograf58 Zobacz posta
    Powiedział co wiedział i ........ Eko pozdrawiam


    Nie narzekaj ! Dzięki klientom rozwijasz się oraz doskonalisz w sztuce wyrozumiałości, cierpliwości oraz pełnego zrozumienia maksymy : Mowa jest srebrem ale milczenie złotem.

    I wyobraź sobie, że za tę naukę Ty nic nie płacisz, płaci Twój klient.
    Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krokus66 Zobacz posta
    Nie narzekaj ! Dzięki klientom rozwijasz się oraz doskonalisz w sztuce wyrozumiałości, cierpliwości oraz pełnego zrozumienia maksymy : Mowa jest srebrem ale milczenie złotem.

    I wyobraź sobie, że za tę naukę Ty nic nie płacisz, płaci Twój klient.
    Ale się rozwijam , zdjęcie z przodu , zdjęcie z profilu, oba półprofile i na dołek, jak pisałem rozwój jak cholera

  6. #46

    Domyślnie

    A ja nie licze zdjec na wycieczkach klasowych malpka
    Pierwsze lusterko 19lat temu i pierwsze lekcje od Ojca, potem juz dlugo Zenkiem, Canonem analogowo, potem kilka lat przerwy do zakupu pierwszego kompaktowego fuji, szybkie przejscie na Nikona i tak juz ze 4 lata poznaje tajniki fotografii cyfrowej i obrobki

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    Co to, kurdę, wątek do samobiczowania? Niechże ktoś wreszcie się czymś pochwali, bo na razie wygląda na to, że sami frustraci tutaj są.
    Pierwsze moje zdjęcie makro jakie w życiu zrobiłem trafiło do kalendarza nikoniarzy. Może być?

    O to:

    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=39338
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  8. #48

    Domyślnie

    To nie jest umartwianie się. Dzięki cyfrze bardzo szybko mogę zweryfikować moje zmagania sprzętowe, (bracket, duplikator slajdów, wizjer, konwerter Nikon-Olympus OM,stabilizator itp.) bo to mnie bardziej interesuje niż dokonania artystyczne. Nie dbam o artystyczne oceny znawców. To nie fizyka czy matematyka gzie są jasne prawa ( już widzę damę z łasiczką z boku kadru) a te dzisiejsze dokonania artystyczne nijak nie pasują do tych z początków mojej przygody z fotografią.

  9. #49
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    Jak tak sobie wspominamy, to mam taki plenerek już z czasów forumowych (zima 2004-2005, F70) jak robiliśmy Wang zimą - było ekstra, -25, śnieg po brzuch, zadyma jak na stadionie, ale zdjęcia wyszły fajowe. Tak się składa, że najfajniejsze zdjęcia wychodzą w najgorszych warunkach
    Ostatnio edytowane przez ALF ; 28-02-2011 o 17:02
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  10. #50
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    ALF a może jakieś spotkanie weteranów na łonie natury
    Z łonów, to najlepiej lubię mymłon
    Jak będzie ciepło, przytulnie i wywczasowo, to czemu ni
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •