Close

Zobacz wyniki ankiety: Ile lat fotografujesz?

Głosujących
92. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Rok

    5 5,43%
  • 2-3

    20 21,74%
  • 4-5

    19 20,65%
  • 6-10

    13 14,13%
  • 11-15

    6 6,52%
  • 16-20

    10 10,87%
  • 21-25

    7 7,61%
  • 26-30

    4 4,35%
  • Od co najmniej 30

    8 8,70%
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 69

Wątek: Ile lat?

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    a ja zacząłem od CERTO - na smienkę to dopiero było mnie stać "parę lat później " , następny był zenit 3m (ówczesny rarytas i kupę godzin w ciemni na robieniu pomocniczych materiałów do szkoły ) pierwsza Praktice kosztowała mnie 3 wypłaty żony (pracowała w szkole, a aparat oczywiście używany), do cyfry zostałem zmuszony....czas oddania materiału i koszty, a ile to lat? - oj dużo, ale najlepsze zdjęcie to dopiero przede mną, jeszcze wiele muszę się uczyć, a przede wszystkim muszę nauczyć się "patrzeć"
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  2. #2
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    Ehhh...w 1971 pierwszy pstryk Smieną 8M Póżniej Zenit x2, Praktica x3, Ricoch, F70 - którego używam do dzisiaj, a dalej już syfraki
    Jakby nie patrzeć, stuknie w maju 40 lat
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie Od kiedy

    Ja rozpoczynałem w 1970 i chyba już pora przejść na emeryturę.
    ALF a może jakieś spotkanie weteranów na łonie natury
    Księżak

    D3s Nikkor 50/1.4, 24-70/2.8, 200 2.0 VR sabinka 900

  5. #5

    Red face

    Cytat Zamieszczone przez KSIĘŻAK Zobacz posta
    Ja rozpoczynałem w 1970 i chyba już pora przejść na emeryturę.
    ALF a może jakieś spotkanie weteranów na łonie natury

    Podtrzymuję i popieram.

    Druh, Sokół, Exakta RTL 1000, Practica PLC 3, Nikon F70. Zdjęcia robię od 1971r., z przerwami, najdłuższa przerwa ponad 5 lat. Obecnie czekam na D700 / coś tam i wnerwiam się.

    Zdjęcia robię dla przyjemności, wtedy jak mam czas, czesto go nie mam.
    Ostatnio edytowane przez JK ; 28-02-2011 o 13:42
    Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.

  6. #6

    Domyślnie

    Pierwsze zdjęcie zrobiłam Practicą ojca jak miałam jakieś 7 lat - ja wybrałam sobie kadr a tata ustawił parametry ale nie rozumiałam dlaczego potem na zdjęciu zamiast samego oka miałam jeszcze dodatkowo 1/4 twarzy taty. Potem standardowo aparat na komunię ale jeszcze nie fotografowałam świadomie - takie tam pstryki wakacyjne metodą "O jakie fajne! Pstryk!". Wszystko się zmieniło w 2003 jak po maturze poszłam do policealnego studium - fototechnik. Postępów nie widzę - widzę raczej, że idzie mi coraz lepiej ale w odwrotnym kierunku.
    Ostatnio edytowane przez Imago ; 28-02-2011 o 10:35
    Pojawiam się i znikam...

  7. #7

    Domyślnie

    Samą fotografią zająłem się 24 lata temu robiąc zdjęcia na porcelanie. A, że trzeba było do tego robić diapozytywy to i chemii się trochę nauczyłem. Potem dłuższa przerwa i powrót do zdjęć "dla siebie" jakieś 15 lat temu. Uważam jednak, że wszystko w fotografii dopiero przede mną.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    W sumie to od 1985, gdy to wylądowałem w liceum plastycznym (pstrykanie + ciemnia). Dużo wcześniej zdarzyło się wypstrykać 1 film Smieną.

  10. #10

    Domyślnie

    ja poł roku robie gnioty, zdjęc jeszcze nie zacząłem

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •