a ja zacząłem od CERTO - na smienkę to dopiero było mnie stać "parę lat później " , następny był zenit 3m (ówczesny rarytas i kupę godzin w ciemni na robieniu pomocniczych materiałów do szkoły) pierwsza Praktice kosztowała mnie 3 wypłaty żony (pracowała w szkole, a aparat oczywiście używany), do cyfry zostałem zmuszony....czas oddania materiału i koszty, a ile to lat? - oj dużo, ale najlepsze zdjęcie to dopiero przede mną, jeszcze wiele muszę się uczyć, a przede wszystkim muszę nauczyć się "patrzeć"
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami