Wiem, że pytanie może dość dziwne, ale ciekawi mnie ile każdy z was zajmuje się fotografią? Na podstawie tego źródla wiedzy chciałbym się rozeznać na jakim etapie jestem, czy się rozwijam, czy moze nie.