Close

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 59
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Pożegnamy się też z Dr. Housem, który od jakiegoś czasu promuje produkty apple
    Można w Polsce kupić Vicodin ?

    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Można w Polsce kupić Vicodin ?

    W Polsce stosuje się wyłącznie połączenie kodeiny (lub innych opioidów) z paracetamolem, natomiast Vicodin to hydrokodon z paracetamolem.
    Działanie podobne do działania Vicodinu będziesz miał jak sobie strzelisz morfinę z paracetamolem, aczkolwiek przy zażywaniu doustnym morfina nie działa tak dobrze jak hydrokodon. A przy dożylnym...cóż

    Odpowiadając na pytanie. Nie, nie kupisz go w Polsce. Tylko w USA i tylko jak masz receptę
    Ostatnio edytowane przez velaskez ; 11-02-2011 o 09:41
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta

    Odpowiadając na pytanie. Nie, nie kupisz go w Polsce. Tylko w USA i tylko jak masz receptę
    Na receptę, jakie wiele "medykamentów", które, lub których odpowiedniki u nas znajdują się w sprzedaży bez bez żadnych ograniczeń.

  4. #44

    Domyślnie

    Ojtam ojtam. Housa nie będą puszczać, żeby się w Polsce pacjenci nie rozmarzyli za bardzo o podobnie działajacej służbie zdrowia, o tych rezonansach na każde zawołanie prowadzącego, o badaniu pod kątem wszelkich możliwych chorów, o tych jednoosobowych salach z elektrycznie regulowanymi wyrkami...

    Ale pewnie nie będzie już "polskich (mniej lub bardziej" romantychych komedii", tudzież pseudogangsterskich filmideł, w których bohaterowie bez względu na miejsce na drabinie społecznej jeździli jedna marką samochodów, wszyscy mieli ten sam dzownej w telefonach, pili jeden rodzaj piwa, mieszkami w jednym mieście, w tym samym apartamentowcu i żaden z nich nie przekroczył trzydziestki...
    Ostatnio edytowane przez hubik ; 11-02-2011 o 12:26 Powód: literówka

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hubik Zobacz posta
    Ojtam ojtam. Housa nie będą puszczać, żeby się w Polsce pacjenci nie rozmarzyli za bardzo o podobnie działajacej służbie zdrowia, o tych rezonansach na każde zawołanie prowadzącego, o badaniu pod kątem wszelkich możliwych chorów, o tych jednoosobowych salach z elektrycznie regulowanymi wyrkami...
    Sądzisz, że w USA służba zdrowia działa jak pokazano w tym serialu?

  6. #46

    Domyślnie

    Jak ktos ma budzet taki, jak ten serial, to na pewno
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ebstein Zobacz posta
    Sądzisz, że w USA służba zdrowia działa jak pokazano w tym serialu?
    Nie wiem - nigdy nie miałem okazji skorzystać (i oby taki stan się utrzymał na wieki). Ale ten serial jest dość popularny w naszym kraju, najpewniej przez charakter głównego bohatera, bo jak czytałem w jakimś opisie badań widzów i oglądalności Housa - niewielu widzów rozumie terminy medyczne, jakie się w fabule przewijają.

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hubik Zobacz posta
    ....., bo jak czytałem w jakimś opisie badań widzów i oglądalności Housa - niewielu widzów rozumie terminy medyczne, jakie się w fabule przewijają.
    A po co mają rozumieć?

  9. #49

    Domyślnie

    I tak wiadomo ze najczesciej podejrzewaja toczen

    ps chociaz teraz juz nie tak czesto

  10. #50

    Domyślnie

    Chyba ktos dal w koncu znac scenarzystom, ze to sie robi nudne
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •