Ojtam ojtam. Housa nie będą puszczać, żeby się w Polsce pacjenci nie rozmarzyli za bardzo o podobnie działajacej służbie zdrowia, o tych rezonansach na każde zawołanie prowadzącego, o badaniu pod kątem wszelkich możliwych chorów, o tych jednoosobowych salach z elektrycznie regulowanymi wyrkami...
Ale pewnie nie będzie już "polskich (mniej lub bardziej" romantychych komedii", tudzież pseudogangsterskich filmideł, w których bohaterowie bez względu na miejsce na drabinie społecznej jeździli jedna marką samochodów, wszyscy mieli ten sam dzownej w telefonach, pili jeden rodzaj piwa, mieszkami w jednym mieście, w tym samym apartamentowcu i żaden z nich nie przekroczył trzydziestki...
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami