Close

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 59
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    Adres wysyłam na PW
    A "tatar" może być?

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    A taką reklamę byś wytrzymał (pomijam już serial)?



    O Matko... koszmar. Ale, wszak w serial w stacji komercyjnej i zawsze widz może zagłosować pilotem w walce na słupki oglądalności...

  3. #33

    Domyślnie

    Pojechane po bandzie. Powinni mi zapłacić za oglądanie
    Tutaj jest... podpis

  4. #34

    Domyślnie

    Pożegnamy się też z Dr. Housem, który od jakiegoś czasu promuje produkty apple
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  5. #35

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Pożegnamy się też z Dr. Housem, który od jakiegoś czasu promuje produkty apple
    Ja sie z nim w polskiej TV nie przywitalem
    a ciekawe co z Hankiem Moody z californication
    czy on reklamuje porsche czy wrecz przeciwnie?

  7. #37

    Domyślnie

    Ja nie mam nic przeciwko reklamie, dopóki jest na jakimś poziomie i nie robi z ludzi - tym bardziej dzieci czy osób starszych - idiotów. Nie widzę niczego złego w reklamach podprogowych w Bondzie, za to 50% tych z telewizji nie nadaje się moim zdaniem do emisji.
    D200 MB-D200 D60 | 35 85 | SB-800


  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Błażej Zobacz posta
    Ja nie mam nic przeciwko reklamie, dopóki jest na jakimś poziomie i nie robi z ludzi - tym bardziej dzieci czy osób starszych - idiotów. Nie widzę niczego złego w reklamach podprogowych w Bondzie, za to 50% tych z telewizji nie nadaje się moim zdaniem do emisji.
    Zgadzam się w 100% z Błażejem.
    Da sie zrobić fajną reklamę której się nie przełącza a nawet czasami czeka na nią Przykład? "DJ" Kot w netii
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Pożegnamy się też z Dr. Housem, który od jakiegoś czasu promuje produkty apple
    To dlatego trafił do zakładu psychiatrycznego?

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta
    To dlatego trafił do zakładu psychiatrycznego?
    Nie, zaczal promowac jak wyszedl, pewnie mu zrobili wode z mozgu.

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •