Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 59
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez woytec60 Zobacz posta
    Masz rację.

    Geryon, uważasz, że dadzą Ci wybór?
    Zapomnij.
    realia ustawodawcze są niestety dość smutne więc się nie łudzę. jednak podtrzymuję że w zamyśle dobrze napisana ustawa mogłaby wiele dobrego zrobić dla reklam w filmach i nie trzeba by się ograniczać tylko do starszych rocznikiem produkcji.
    D300 | D80 | S17-35/2.8 | N24-70/2.8 | S70-200/2.8 | SB800 | itd

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    A taką reklamę byś wytrzymał (pomijam już serial)?




    ja pierdzielę ... dobrze że w domu nie mam TV...bo bym całkowicie zdurniał
    wpisz 🐒i foto ale nie taką małpę jak w zoo tylko taką jak w emajlu
    ŚREDNI FORMAT jest tylko średni MIKRO CZTERY TRZECIE jest mikro KROP to wycinek całości PEŁNA KLATKA jest najlepsza bo jest pełna

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomitom Zobacz posta
    ja pierdzielę ... dobrze że w domu nie mam TV...bo bym całkowicie zdurniał
    Ha, też nie mam. W internecie mam wystarczający wybór filmów, dużo lepszych niż te w TV i mogę wybrać bez reklam
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  4. #24

    Domyślnie

    Heh, i my żyjemy szczęśliwiej bez tv Przeładowane to to reklamami, z których tylko śmiać się, a częściej płakać... Jedyny program jaki tolerowałam (animal planet) jest poza moim zasięgiem, a seriali nie toleruję absolutnie! Wiadomości doprowadzają do depresji, newsy polityczne do ... szkoda gadać, sami wiecie

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez titus1 Zobacz posta
    Wybrańcom narodu do reszty wywróciło się we łbach...
    http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos..._medialna.html
    Widzę że dyskusja rozgorzała w najlepsze, ale ja bym radził trochę ostudzić emocje. Przez pewien czas dość wnikliwie obserwowałem prace nad pewną ustawą związaną z moim hobby, dość nazwijmy to kontrowersyjną społecznie oraz to jak była przedstawiana we wszelakich mediach. I powiem wam jedno – znakomita większość dziennikarzy to albo niedouczeni ignoranci, albo ludzie cynicznie wypisujący brednie, aby mieć fajny krzykliwy nagłówek i sprzedaż tytułu skoczyła – i to nie tylko w brukowcach, ale i w mediach uznawanych za "opiniotwórcze". Na własne oczy widziałem artykuły w tzw. poważnych pismach, które świadczyły tylko o tym, że ich autor albo w ogóle projektu ustawy nie czytał, albo wcale go nie zrozumiał. A formułował zarzuty grubego kalibru.
    Tak więc wyciąganie jakichkolwiek daleko idących wniosków z takiej zdawkowej notki prasowej, bez żadnych konkretów, odnośników do zapisów, kontekstu – uważam za dalece nierozsądne, a dyskusję o tym za taką z gatunku "dla sportu".
    I'm one of those bad things that happen to good people

  6. #26

    Domyślnie

    Konia z rzędem temu kto znajdzie tu:


    http://orka.sejm.gov.pl/proc6.nsf/w-...t?OpenDocument

    że Sejm pracuje nad jakąkolwiek ustawą medialną.
    http://www.sejm.gov.pl/prace/prace.html
    Ostatnio edytowane przez freefly ; 10-02-2011 o 13:16

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    Konia z rzędem temu kto znajdzie tu:


    http://orka.sejm.gov.pl/proc6.nsf/w-...t?OpenDocument

    że Sejm pracuje nad jakąkolwiek ustawą medialną.
    http://www.sejm.gov.pl/prace/prace.html
    Mówisz o tej? http://orka.sejm.gov.pl/proc6.nsf/opisy/3812.htm
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    O przegapiłem.
    Muszę załatwić jakiegoś konia.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    Muszę załatwić jakiegoś konia.
    Adres wysyłam na PW
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    Adres wysyłam na PW
    kolejny wielbiciel animal palnet - albo koni...
    wpisz 🐒i foto ale nie taką małpę jak w zoo tylko taką jak w emajlu
    ŚREDNI FORMAT jest tylko średni MIKRO CZTERY TRZECIE jest mikro KROP to wycinek całości PEŁNA KLATKA jest najlepsza bo jest pełna

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •