jaka drabinka?
Zapominij o swiatłomierzu nikona w przypadku pomiaru zewnetrzengo błysku w studiu. Tym bys mierzył piloty a nie błysk.
Zewnetrzny światłomierz swiatła błyskowego - bo o takim mówimy w studiu - nie uwzględnia funkcji auto iso. Przynajmniej mój - a mam naprawde dobry model. Nigdy zresztą nie słyszałem o swiatłomierzu który ma takie coś.
tak wiem - trzeba wyłaczyć Auto ISo, zreszta po pierwszym zdjęciu się zawsze o tym przekonam. Ale może jak napisał Wini - dać w menu opcje dla sklerotyków - i po przekroczeniu wieku opcja auto iso sie wyłaczy? -![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami