ISOauto to bardzo dobra funkcja. Gdy miałem D50 to zawsze ustawiałem ISO na automat i maksymalną długość czasu migawki na 1/125s przy obiektywie 18-50 2.8. Zalety tego rozwiązania są dwie. Pierwsza to taka, że aparat sam podnosi czułość, którą i tak musiał bym podnieść ręcznie, aby prawidłowo wykonać zdjęcie. Druga to taka, że ręcznie czułość w D50 ustawia się co 1ev, a automat ustawia co 1/3ev. dodam, że bardzo brakuje mi tej funcji w 400D.
Pozdrawiam
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami