Haha, widzisz Odie, 1600 ustawione recznie mniej boli![]()
Ja tam doceniam w autoISO wartosci posrednie, czasem wole miec 1250 z automatu niz 1600 w manualu. Niby niewiele, ale zawsze cos. Nie rozumiem batalii przeciw automatyce, tym bardziej, ze w tym wypadku ta automatyka jest w pelni kontrolowana (co innego taki AWB, ktorego dzialanie to wypadkowa fazy ksiezyca, srednich opadow w pakistanie w roku swini i nawet matka natura nawet nie wie czego jeszcze). Inna sprawa, ze lubie sobie podlubac przy zdjeciu, pokrecic i ustawic wszystko manualnie, bo choc zajmie to wiecej czasu, to daje radoche fotografowania![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami