Spokojnie, wyraziłem tylko swoje zdanie. Osobiście wolę wydać raz a porządnie.
Co do obiektywów bez silnika... ha! mam silnik mogę kupić, i to zamierzam zrobić.
Światła z lampy unikam jak ognia dlatego CLS nie był dla mnie istotny. Natomiast jeśli chodzi o wyświetlacz mono to życzę każdemu z Was który nim nie dysponuje aby spędził kilka dni z tym świetnym wynalazkiem.
PS Czy tylko Ja to zauważyłem że ostatnio na forum jakaś nie pojęta nagonka na D90 ? :P
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami