Close

Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 120

Wątek: D3100 czy D80 ?

  1. #31

    Domyślnie

    Spokojnie, wyraziłem tylko swoje zdanie. Osobiście wolę wydać raz a porządnie.
    Co do obiektywów bez silnika... ha! mam silnik mogę kupić, i to zamierzam zrobić.
    Światła z lampy unikam jak ognia dlatego CLS nie był dla mnie istotny. Natomiast jeśli chodzi o wyświetlacz mono to życzę każdemu z Was który nim nie dysponuje aby spędził kilka dni z tym świetnym wynalazkiem.

    PS Czy tylko Ja to zauważyłem że ostatnio na forum jakaś nie pojęta nagonka na D90 ? :P

    Pozdrawiam

  2. #32

    Domyślnie

    dlaczego nagonka... nie rozumiem- uważam tylko nie ,że nie każdy musi przepłacać by lansować się z D90'ką.
    Jeśli ją wykorzysta i ma kase to niech kupuje... a jeśli nie to po co przepłacać skoro nie widac różnicy... :P
    D5100//// 18-105VR

  3. #33

    Domyślnie

    lans D90 juz jest coraz mniejszy za 2700 z 18-105 ... ceny ida ciągle w dół ale takie sa prawa rynku...Nikon pozbywa się D90 z magazynów na rzecz nowszych modeli...

    Ale temat nie o nim, bież D3100
    D300s l MB-D10 l N35 1.8 l N18-105 l N 70-300VR l S 70-200 l Di622 MKII l Di866 MKII PRO l SB-700



  4. #34

    Domyślnie

    A gdzie masz taką cene... ? Ja widzę dalej po ponad 3k. I to sporo ponad.
    D5100//// 18-105VR

  5. #35
    Kasieu
    Gość

    Domyślnie

    a może uzywany d200?

  6. #36
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2010
    Miasto
    Trójmiasto
    Posty
    18

    Domyślnie

    a może warto kupić lepszy sprzęt używany, często można trafić niezłą okazję od osób, których fotografia jednak nie wciągnęła, ostatnio zakupiłem za 2300zł 9-cio miesięcznego d90 + nikkor 18-105 na gwarancji z przebiegiem 1400 klatek w idealnym stanie, tylko trzeba trochę poszukać
    Ostatnio edytowane przez luan ; 04-11-2010 o 21:29

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasieu Zobacz posta
    a może uzywany d200?
    Główny minus D200, to jego b. wysoka prądożerność. Dużo zdjęć na jednym aku nie zrobisz
    Ciekawe, tak skaczesz od opcji do opcji Czego właściwie chcesz, wiesz?
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  8. #38
    Kasieu
    Gość

    Domyślnie

    właśnie nie wiem dlatego szukam porady.

  9. #39

    Domyślnie

    D200 jest fajny, solidnie zrobiony, lepiej się trzyma, i gdybym swego czasu nie wziął D80 to pewnie wtedy brałbym D200 Jedyne to aku jest ponoć wkurzające. Jeśli znajdziesz takiego z rozsądnym przebiegiem, to brać i się cieszyć.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  10. #40

    Domyślnie

    Fakt D200 pobiera trochę prądu ale nie są to jakieś koszmarne ilości. Na jednym aku można zrobić spokojnie 500zdj, a bez intensywnego przeglądania tak pod 800 (ilości podaję z dużym przybliżeniem) Wydaje mi się że większą różnicą są większe szumy gdy porównamy D200 z D90. Zależy co kto lubi
    D700 | S15-30mm f/3.5-4.5 | N50 f/1.4D | N105VR | N70-300VR

Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •