Szukaj
Z tym się zgadzam, ale optymistów pragnę poinformować, że nawet na gitarze basowej jest istotne, w którym miejscu pola postawimy palec, jak mocno naciśniemy (i czy przesuniemy strunę wzdłuż progu) - nawet który to będzie palec. Czasem np. inną siłą nacisku na daną strunę możemy korygować minimalnie strój do momentu nastrojenia.
Aby nie być gołosłownym - bonus (dla odważnych, focił nasz Rafulec).![]()
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 30-09-2010 o 17:25
Krzysztof Paszkiewicz
Człowiek kilka godzin pospał otwiera forum a tu masa odpowiedzi,jak miło zaskoczony jestem.Z gitara basowa miałem troche do czynienia,Było to dosc dawno prawie 20 lat temu granie w gararzu death metalu i wycie bezzsensownych tekstow.
Chyba powinienem zaczac najpierw od szkoly i ksiazek.
Dziekuje za zainteresowanie sie tematem,bardzo mi pomogliscie.
Pozdrawiam
out of the body
OM10+S28-70
Jak bedzie szło z oporem napewno nie dam wam spokoju![]()
out of the body
OM10+S28-70
A przede wszystkim: Nie ucz się sam. Tylko się zniechęcisz.
Znajdź nauczyciela. Dobrego. I rób co każe.
24355050508080135105200...
www.jswierad.pl
Skontaktuj się z nami