Tu się zgadzamNa każdy instrument da się znaleźć wyjadaczy.ale Bacha też znam i trochę grałem nawet na gitarze
grałem też transpozycje ze skrzypiec Vanessy Mae i tutaj jest głównie ciężko z uwagi na totalnie inny strój dopasować to pod gitarę - tworzą się czasem bardzo niewygodne układy i nie powiem żeby było tak ciężko jak z niektórymi gitarowymi kawałkami
chociaż nie mówię że jest prosto...
mpwt - ok![]()
to na początek też uważam że nie ma się co pchać w drogie instrumenty - bo to jest uniwersalna zasada - ma być na początek solidnie i dobrze ale dosyć tanio - tak żeby grało ok a nie kosztowało połowę samochodujak nie przypasuje to sprzedaż jak już ktoś wyżej napisał.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami