no przeciez napisalem:
niestety wciaz jestem w rozjazdach, wiec nawet nie mam mozliwosci, zeby dobrac sie do kompa z normalnym monitorem, zeby cokolwiek popracowac nad materialem i go obrobic w jakis rozsadny sposob.
Aparat produkoje normalne rawy, wiec mozliwosc edycji jest taka sama jak w przypadku rawow z lustrzanek.
Inna rzecz to kontrastowos planow - szczegolnie to sie tyczy zdjecia dechy i corki - pierwsze rovione pod slonce, z ciemna linia zacienionych drzew, drugie z niebiem pokrytym bialymi chmurami, dodatkowo spalonymi padajacym na nie sloncem i corka w ciemnych ciuchach - tu bym powiedzial tak - bez przesady - rozpietosc tonalna jest ogromna - praktycznie na grnicy mozliwosci matrycy.... ale z pewnoscia cos z tego wyjdzie...
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami