tak, masz racje - s90 jest znacząco mniejszy, jednak jest kilka różnic, na które zwróciłem uwagę - mniejszy zakres ogniskowych, nieobracany ekranik, a co najgorsze, ze brakuje możliwosci hipotetycznego podłączania jakis akcesoriow (a co sie stanie jesli wpadne na pomysl bardzie ambitnego wykorzystania sprzetu) - tulejki na filtry i lampy blyskowej.
wydaje mi sie, iz pomimo zamontowania tych samych "bebechów" to jest inny target na rynku....
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami