Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: D5000 problem

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gilvhs Zobacz posta
    Kup SanDiska typu Ultra II, albo jakiegoś Extreme tylko uważaj na podróbki.
    Tak zrobię oby to nie była wina aparatu. Powiedzcie mieliście takie problemy z kartą?
    D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rdcom Zobacz posta
    Powiedzcie mieliście takie problemy z kartą?
    Ja nie miałem bo jak piszę używam tylko SanDisk'ów (choć wiadomo, że i wśród nich może trafić się bubel), ale na forum dość często pojawiający się problem.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  3. #13

    Domyślnie

    Więc nie pozostaje nic innego jak jutro wypad do sklepu i zakup karty. Myślę że tak będzie oki?

    http://www.proline.pl/sklep.php?p=SDSDRX3-4096-E21
    D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;

  4. #14

    Domyślnie

    Bardzo dobry wybór
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  5. #15

    Domyślnie

    Ściągnij program Zero Assumption Recovery on nawet ze sformatowanej karty przywróci każde ujęcie.

    Kiedyś miałem podobne zjawisko tylko, że ekran był cały zielony. Miałem aparat na statywie i znajomy stukną statyw i tak się zrobiło. Trzeba było wyciągnąć kartę na chwilę więc to na pewno karta.

    Pzdr
    http://rafalec.digart.pl/
    Nikon D5K || 6 razy Nikkor || Nissin

  6. #16

    Domyślnie

    wystarczy ultra II. Kup w jakimś porządnym sklepie. Na alledrogo można trafić podróbki.
    Nikon FX

  7. #17

    Domyślnie

    A taka, jeszcze lepszy wybór :

    http://www.proline.pl/sklep.php?p=SANDISK+SD+4GB+E3
    d5000 + N18-105 + Metz 48 AF-1

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mario_M Zobacz posta
    Ta już troszkę za droga muszę kupić 2 sztuki więc pozostanę przy tej tańszej
    dziękuję za rady
    D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;

  9. #19

    Domyślnie

    No, to sprawa wyjaśniona, decyzja podjęta -- zamykamy
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •